Dokončenie vane vnútri: výber fotografií, ktorý pomôže tým, ktorí chcú dokonale vybaviť

Zdá sa, že niečo zaujímavé a nezvyčajné môže byť premyslené pre interiér kúpeľa? Najmä tam nie je jasné, a účel samotných priestorov neznamená prítomnosť niektorých nádherných kusov nábytku a doplnkov. „Tajomná ruská duša“ dokonca aj z toalety je schopná vytvoriť skvelé stvorenie, umelecké dielo a predmet osobitnej pýchy. Ako môže vyzerať dokončenie kúpeľa a aké štýlové rozhodnutia dizajnéri najčastejšie používajú vo svojej práci?

Čakáreň: možnosti usporiadania

Čakáreň je tvárou kúpeľa. Je tu, že vyhrievané telo vyžaduje pokoj a odpočinok, je tu, že všetko musí byť premyslené do najmenších detailov a práve v tejto miestnosti musíte vynaložiť maximálne úsilie na vytvorenie skutočne pohodlnej relaxačnej zóny.

Najčastejšie má predsieň malú veľkosť, ale nedávno niektorí majitelia kúpeľov začali rozširovať hranice tejto miestnosti a otáčali ho z malého ostrova, kde si môžete oddýchnuť pred ďalším vstupom do parnej miestnosti, do obrovskej potešujúcej pevniny. Takáto čakáreň sa môže stať kino, biliardová miestnosť a bar.

Priestranná čakáreň. Jednoduché, priestranné, pohodlné

Tu je napríklad variant znázorňujúci, ako dekorácia kúpeľa vo vnútri zmenila veľkú miestnosťčakáreň. Čisto rustikálny štýl vestibulu so stenami guľatiny, drevenými podlahami a pecou z hlinených tehál zmenil štandardný box na útulnú a svetlú miestnosť. Tu je všetko doslova „nasýtené“ drevom, dokonca aj stôl, lavice, dvere a skriňa sú vyrobené z brezy, čo je ideálny materiál na kúpeľ.

Šatňa strednej veľkosti v štýle loftu

Výzdoba kúpeľa, ktorého fotografia je na vrchole, je zmesou dvoch štýlov. Steny čakárne na jednej strane napodobňujú rozpadajúce sa murivo, ktoré je typické pre podkrovný štýl, a na druhej strane moderné biele kožené sedačky na tenkých zakrivených nohách. Zdá sa, že je to smiešna kombinácia, ale vyzerá to veľmi pôsobivo a módne.

Možnosť dokončenia pre veľkú šatňu v „rytierskom“ štýle

[include id = "1 ″ title =" Reklama v texte "] A tu je ďalšia možnosť ukončenia vestibulu. Tu sa majiteľ odklonil od „ruských“ stereotypov a namiesto guľatiny a dosiek používal mramorované dlaždice a vyzerá rovnako dobre na podlahe aj na stenách.

Šatňa je prakticky minimalistická, pretože nie sú nič viac ako kreslá, lampy, maľby a televízia. Hoci čo iného musí človek odpočinúť po teplej parnej miestnosti?

Možnosť dokončenia pre malú šatňu

Táto čakáreň nie je taká malá, ale v porovnaní s predchádzajúcimi je oveľa menšia. Majiteľ bol schopný šikovne umiestniť oddychové miesto a miesto na vyzliekanie na niekoľko metrov štvorcových. Roztomilý záclony vveľké kvety vytvárajú dodatočný komfort a panely pod logom dodávajú miestnosti ľahkosť a vzdušnosť.

Nezvyčajná rúra transformovala vestibul a zmenila ho na pohodlné posedenie
.

Veľké ruské kachle zo starej tehly obrátili šatňu na fotografii do „chaty na kuracích nohách“. V strede miestnosti sú kachle, pretože zaberajú veľa miesta a majú svetlú a štýlovú textúru. Farebný exteriér ohniska je úspešne doplnený drevenými stenami a vyrezanými trámami na strope - jedným z hlavných prvkov ruského štýlu.

Dokončenie parného kúpeľa: normy

Ak je v čakárni miesto na fantáziu, potom zvyčajne zaschne v parnom kúpeli. Faktom je, že dokončenie kúpeľa zvnútra naznačuje funkčnejší prístup ako štýlový, pretože malý priestor parnej miestnosti by mal byť použitý maximálne a zároveň ponechať dostatok priestoru pre voľný obeh horúceho vzduchu. V tej chvíli mal majiteľ kúpeľa rozumnú otázku: „Čo si myslíte o 5 metroch štvorcových?“

Čo ešte? Aj tieto nepostrádateľné atribúty parnej miestnosti môžu byť originálne a nezvyčajné, takže každý, kto prišiel na parný kúpeľ, bude prekvapený a povie: „Ach!“

Atmosféra parnej miestnosti by mala spájať pohodlie, funkčnosť, bezpečnosť a slobodu pohybu
.

Začnime s najjednoduchšou možnosťou: jednoúrovňové drevené police a rovnaký obchod. Suché a nudné? plechovkabyť, ale veľmi funkčný, pretože malý priestor parnej miestnosti je plne zapojený.

Svietidlá dávajú osobitnú milosť a ľahkosť

Táto možnosť je oveľa atraktívnejšia, ale túto atraktívnosť vytvárajú najmä elegantné malé svietidlá. Áno, a je tu omnoho viac miesta ako na prvej fotografii. Originalita miestnosti dáva mierne zaoblený strop, vyrobený z rovnakého materiálu ako zvyšok interiéru.

​​
Mierne, ale pôvodne spôsobené murivom

Ďalším spôsobom, ako ozdobiť parný kúpeľ, je kombinovať rôzne textúry.

Tehla a drevo vo všeobecnosti vyzerajú veľmi živo a prirodzene a v atmosfére s vrškom a v páre nemajú vôbec žiadnu rovnosť.

Vertikálne prvky vizuálne robia parný kúpeľ vyšší

Elegantná výzdoba kúpeľa vo vnútri - fotografia a nemohla vyjadriť všetku krásu a originalitu - je uvedená vyššie. Tu návrhár (alebo samotný majiteľ) riešil problém nízkych stropov veľmi jednoducho - použil vertikálne usporiadanie dreveného obloženia a neobvyklý stropný dizajn v podobe oblúka. Z plukov odmietol majiteľ kúpeľa a obmedzil sa len na jeden obchod. Ale aj minimalizmus má svoje kúzlo.

Zaujímavá možnosť inštalácie lavičky

Aby sa ušetrilo miesto, parná miestnosť môže a aj by mala používať rohové police a lavice. Takže tam bude viac voľného priestoru a interiér bude zaujímavejší a jasnejší.

Moderný ohrievač - svetlý doplnok k skromnému interiéruparný kúpeľ

Priestor moderného páru je možné preniesť pomocou módnych prvkov. V tomto prípade ide o štýlový ohrievač a stenu zdobenú prírodným kameňom.

Umývanie: štýl a funkčnosť

Predtým sa umývanie nachádzalo priamo v parnej miestnosti, čo spôsobilo veľa problémov (niektoré nedokážu postaviť teplo a prísť do kúpeľa len na umývanie). Dnes je umývanie samostatným prvkom, ktorý, podobne ako šatňa, a parný kúpeľ majú svoj vlastný štýl.

Pranie so sprchovacím kútom: interiér v ruskom štýle nepokazí moderné inštalatérske práce

Prvá možnosť je teda štandardná: obchod s príslušenstvom a hygienickými výrobkami a sprchovací kút. V zásade nič zbytočné, ale nejako šetrne. Hoci fotografia vyzerá veľmi dobre.

Vana pre sprchu - módny doplnok teraz, je to prostriedok na spevnenie a spôsob zvýšenia tónu

Táto možnosť nedávno získala bláznivú popularitu. Neverte? Zadajte do vyhľadávača "kúpeľ dekorácie vnútri fotografie" a presvedčte sa, koľko obyčajná drevená vaňa rád ruských ľudí. Pohodlie a výhody tohto príslušenstva na tvare lana alebo reťaze uľahčujú odlievanie a telo chladí studenú vodu. Vďaka komunikácii prinesenej do vane bude vždy kompletná.

Pranie so sprchovacím kútom

Takáto práčka osloví tých, ktorí uprednostňujú pohodlie vo všetkom. Sprchový kút s hydromasážnym efektom nielenže plní svoju hlavnú funkciu, ale ajumožňuje majiteľovi kúpeľa udržiavať čistú miestnosť, pretože voda nespadá na podlahu a steny.

Video: zaujímavých nápadov kúpeľa dokončiť

dokončovacie kúpeľa vo vlastných rukách - tvorivý proces a pomerne zložitý, ale dávať trochu úsilia a dáva voľný priechod vašej predstavivosti, budete môcť ľahko vytvoriť jasný a štýlový interiér.