Pravidlá štýlového dizajnu strešných stropov v byte: usporiadame každú izbu správne

Pri slove "oprava" mnohých, takže tam je veľa, všetci sa triasť. Tapety, farby, dlaždice, cementu, sadrokartónu a dobré sto dokončovacie a stavebné materiály, bez ktorých nie je jediná reinkarnácia starého bytu do nového. Ale ak musíte drotiť so stenami a podlahou, potom všetko môže byť vyriešené so stropom za jeden deň. K tomu potrebujete len pár skúsených remeselníkov a zavesený strop. Vďaka tomuto vynálezu ľudstva môžete okamžite zmeniť svoj domov, urobiť ho útulnejším a trochu ľahším. O tom, čo dizajn zavesených podhľadov - fotografie z najoriginálnejších možností môžete vidieť nižšie - je teraz v móde a bude diskutovaný v tomto článku.

Stropy v interiéri obývacej izby

Obývacia izba je centrom domu. Táto miestnosť, najprv by mala byť priestranná, a po druhé, svetlá, a po tretie, pohodlné. Samozrejme, dekorácia stien a podlahy, ako aj dekoratívne prvky a nábytok hrajú obrovskú úlohu pri vytváraní atmosféry pohodlia a tepla. Ale strop v tejto "oslave života" pridelil nemenej dôležité miesto.

Konštrukcia strešných stropov v obývacej miestnosti by mala byť do určitej miery rozšírením interiéru a nemala by byť umiestnená na samostatnom prvku. Môžete si vybrať lesklý aj matný materiálako tradičná biela farba a iné, pokiaľ je v súlade so životným prostredím.

Komplexné viacúrovňové stavby vyzerajú nádherne, ale pod podmienkou, že vaša obývacia izba má dostatočnú výšku steny a plochu. V opačnom prípade sa miestnosť zmení na akúsi rustikálnu izbu. Ako hovorí príslovie: "V stiesnených, ale nie šialených."

Tu je niekoľko možností na zdobenie stropu obývacej izby strešnými stropmi.

Variant dvojúrovňového strešného vinylového stropu
\ t
Dvojúrovňový strop neobvyklého tvaru
Oválna vložka z lesklého vinylu. Svieži a štýlový
Stretch strop pre obývaciu izbu s jasnou potlačou

Príklad stropu v hale

Je príjemné tráviť čas v sále s rodinou. Počas pokojných večerov si môžete posedieť pri TV a vychutnať si pohodlie a pohodlie. Táto miestnosť by mala oddychovať a relaxovať, takže stropy by mali zodpovedať tejto úlohe.

Stretchové stropy modrej farby so snehovo-bielymi mrakmi budú vyzerať skvele. Nie je to zlé a možnosť použitia tradičného bieleho matného materiálu alebo saténového materiálu bledozeleného odtieňa. Tieto farby sa uvoľňujú a priaznivo ovplyvňujú ľudský duševný stav.

Okrem toho konštrukcia zavesených podhľadov v hale nemusí byť úplne normálna. Usporiadať hviezdnu oblohu nad hlavou av noci, aj v najviac oblačno počasie vo vašom byte bude ľahké a teplé.

Hviezdaobloha nad hlavou je najlepším relaxom po náročnom dni
Stretch strop s "nebeskou" potlačou - ideálne riešenie pre milovníkov prírody
Lesklý vinylový zelený - zdroj dobrej nálady

Stropy v interiéri kuchyne

\ t

Ale v kuchyni na strop je hlavná vec praktickosť. Aj keď farba tiež záleží. Tkaniny stretch stropy tu sú nepravdepodobné, že bude vhodné, ale vinyl dokonale doplní interiér.

Milovníci špičkových technológií môžu vytvoriť elegantnú jedálenskú časť, ktorá sa skladá zo skleneného alebo kovového stola, stoličiek s rovnými nohami a stropnej konštrukcie zo sadrokartónových dosiek a kovového stropu.

​​

A ak chcete, aby návrh stropov v kuchyni prebudil chuť k jedlu, nainštalujte strop so vzorom v podobe ovocia, zeleniny, koláčov a iných dobrôt.

Strop stropu kuchyne v modernom štýle
Stretch strop pre kuchyňu v klasickom štýle
Orange je farba, ktorá vyvoláva chuť do jedla
.

Stropné riešenia pre spálne

V spálni by mal mozog odpočívať: žiadne agresívne farby, lesk a iné prvky, ktoré odvedú pozornosť od spánku.

Biele, krémové, modré, svetlozelené odtiene sú ideálne pre spálňu, ale niektorí ľudia uprednostňujú relaxáciu v jasnom prostredí. Pre takéto osoby, môžete odporučiť použitie čiernej a červenej farby vo výzdobe stien a stropu v spálni. Tento štýl dokonale zdôrazňuje individualitu prenajímateľa a umožňujedať miestnosti jedinečnú atmosféru vášne a ohňa.

Všeobecne platí, že konštrukcia zavesených podhľadov v spálni môže byť čokoľvek, pretože každý je zvyknutý relaxovať vlastným spôsobom.

Lesklý červený strop v spálni je vhodný len pre veľmi svetlých ľudí
Studená biela a pokojná burgundská - dokonale sa dopĺňajú
Čierny strešný strop do spálne - štýlový a prísny
Krémový strešný strop s nenápadnou potlačou dobre zapadá do svetlej spálne

Detské a ozdobné strešné stropy

Deti sú priestorom, v ktorom je možné postaviť aj tie najodvážnejšie pokusy. Deti budú radi vidieť hviezdnu oblohu s planétami a kométami nad nimi, mraky a dúhu, veselé postavičky z ich obľúbenej karikatúry a dokonca aj vlastné tváre.

Neváhajte navrhnúť dizajn strešných stropov v detskej izbe a nebojte sa urobiť chybu, tým jasnejšie plátno, tým viac bude mať dieťa vaše dojmy a šťastnejšie bude jeho detstvo.

Jasné postavy na strope a stenách sú skvelou výzdobou detskej izby
Hviezdna obloha s galaxiami a kométami je luxusným doplnkom interiéru škôlky
.
Roztomilé malé mraky - najvhodnejšia možnosť pre novorodenca

Vďaka strešným stropom môžete ľahko a rýchlo zmeniť interiér vo vašom byte, pretože inštalačný proces celej konštrukcie bude trvať niekoľko dní na sile. Pamätajte si, koľko času to trvalostropný tmel a bieliť. Týždeň, alebo dokonca dva! Nie menej! Ale ani z hľadiska veci, ale v tom, že dizajn strešných stropov umožňuje vytvoriť svoj vlastný štýl, jedinečné a individuálne. Presne tak, ako chcete.