Príklady použitia roštových stropov v interiéri: symbióza praktickosti a estetiky

Rack strop - najjednoduchší a relatívne lacný spôsob, ako vyzdobiť kúpeľňu, chodbu alebo kuchyňu. Použite podobný dizajn pre výzdobu bytov a domov sa stali pomerne nedávno. Len pred niekoľkými rokmi boli roštové stropy výsadou rôznych vládnych agentúr a úradov. Ale to všetko sa zmenilo, keď sa najbežnejší človek s najbežnejším menom, ktorý sa už nanešťastie potopil do zabudnutia, rozhodol inštalovať do kúpeľne štruktúru z hliníkových lamiel. A! Oh zázrak! Priatelia, vidieť túto krásu, okamžite sa ponáhľali do obchodov, aby si kúpili luxusný strop a pre svoje kúpeľne. Mechanizmus bol spustený, zvyšok je vecou technológie. Môžeme sa tešiť iba z plodov práce miliónov nasledovníkov. A ak ste stále na pochybách, ak sa stratíte v obrovskej škále dokončovacích materiálov pre strop, potom strop stojana - kolekcia fotografií najštýlovejších a najkrajších dizajnov - je vaša šanca vidieť viac a pochopiť, čo naozaj chcete.

Nadradenosť roštových stropov v kuchyni

V kuchyni je najdôležitejšia praktickosť všetkých jej prvkov. Toto pravidlo sa týka nielen nábytku, ale aj dokončovacích materiálov. Jednoduchá papierová tapeta, vložená do nejakého zabudnutia, v priebehu niekoľkých mesiacov sa zmení na "tukovú obrúsku" s malýmiolejové bodky; pekný plienkový koberec položený pri stole, doslova od prvých dní jeho prítomnosti v kuchyni, bude vystavený masívnemu útoku omrvinky, kvapiek a iných nepríjemných následkov raňajok, obeda a večere. To isté možno povedať o strope. Jednoduché bielizeň alebo lacné stropné dlaždice sú jasne mimo miesto tu. Kuchynský strop by mal byť ľahko umývateľný, trvanlivý a krásny. Do tejto kategórie povrchových materiálov patrí aj strop stropu.

Roštové dvojúrovňové stropy so zlatými lamelami

Vytváranie krásy v kuchyni pomocou regálových konštrukcií je jednoduché.

Môže to byť jednoúrovňový alebo dvojúrovňový strop, biely, sivý, hnedý alebo akákoľvek iná farba, s farebnými žilami alebo tenkými koľajnicami vo farbe hlavného pozadia. Táto fantázia je neobmedzená.

Dvojúrovňový regál a strop so striebornými pruhmi
Kombinácia roštového stropu a klasického zaveseného stropu
Kombinácia lamiel rôznych farieb
Geometrické údaje z latiek na strope

Fotografie kúpeľne so stropom laty

Vzhľadom na to, že kúpeľňa je vždy vlhká a vlhká, steny, podlaha a strop musia nevyhnutne spĺňať požiadavky na tieto priestory, to znamená Musia byť odolné voči vlhkosti a trvanlivé. Ak hovoríme o roštovom strope, perfektne zapadá do tohto obrazu.

Zvyčajne má kúpeľňa veľmi kompaktnú veľkosť, ale pre skúsenýchNávrhár nie je problém - môže dokonca na ploche 2-3 metrov štvorcových. Vytvorte luxusný interiér pomocou rovnakého roštového stropu. Presvedčte sa sami!

Dvojúrovňový strop v kúpeľni
Zrkadlový strop v kúpeľni
Strop regálu v kúpeľni, štylizované drevo
Kombinácia latiek je zaujímavým dizajnovým ťahom
Klasický strop bielej laty
\ t

A napokon, ďalšie fotky krásnych roštových stropov na chodbe.

Neštandardné stropy stien na chodbe
Strop regálu pre chodbu vo vidieckom štýle
Rack Perfection
Neobvyklý prístup k inštalácii roštového stropu na chodbe

Nech je vaša oprava akákoľvek, hlavná vec je, že by sa mala dokončiť. Bez prekrásneho stropu, ktokoľvek, dokonca aj ten najšikovnejší interiér bude vyzerať nudný a nezaujímavý. Experimenty vytvárajú nové myšlienky, myšlienky sa premietajú do reality a reality ... Nech je to bezchybné.

Video: výhody inštalácie a prevádzky