Vytvorte symbol šťastia pre feng shui - dychovú hudbu

Dychová hudba je krásny melodický nástroj, ktorý sa čoraz viac používa na dekoráciu v interiéri. Dokonca zdobí osobné pozemky. V tomto prípade sa sleduje praktický cieľ - zvuk zvončekov vystraší vtáky. Najobľúbenejšie sú kovové a bambusové zvony. Remeselníci môžu vytvoriť svoj vlastný nástroj, ktorý poteší oko, prinesie šťastie.

Všeobecná myšlienka východných zvonov

Veterný mlyn veterného mlyna Feng Shui vyrobený z malých predmetov (ako sú duté rúrky, zvončeky, mince atď.), Ktoré spôsobujú šustenie melodický zvuk alebo zvonenie, keď sa počas nárazového vetra navzájom dotýkajú. Veľmi často sa nástroj používa s dekoratívnejším účelom.

Jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu veterných mlynov je kov, ktorý dobre zvláda funkciu transformácie energie
.

Ak je potrebné presne korigovať tok energie, bude potrebné, aby sa vyčistil priestor presne vymedzeným súborom zvonov. Tam sú ťažkosti s akvizíciou a mnohí dávajúuprednostňujú sa nástroje predávané v budhistických kláštoroch, kde mnísi vyrábajú správne symboly a známky šťastia.

Vo všeobecnosti je hlavným účelom tradičnej dychovej hudby znížiť negatívny vplyv lietadiel Flying Stars, transformovať negatívnu energiu av dôsledku toho minimalizovať ich vplyv na zdravie a šťastie. Ak záporný "5 - Star of Trouble", "2 - Star of Disease" dorazí v určitom sektore, potom je to tam, kde by mali byť umiestnené východné zvony.

Najobľúbenejšie možnosti výroby veterného mlyna z kovu a bambusu. Používajú sa na rôzne účely v závislosti od materiálu nástroja, počtu rúrkových zvonov.

Orientálne zvončeky môžu byť vyrobené zo širokej škály materiálov, ako sú škrupiny.

Ciele umiestňovania hudby z vetra

Hlavné ciele umiestňovania čínskych zvonov sú tieto.

 1. Ozdobte miestnosť originálnym a krásnym dekoratívnym prvkom. Nezáleží na tom, koľko zvonov sa používa na vytvorenie veterného mlyna, z ktorého sa materiál nachádza. Je dôležité, aby tento dekoratívny prvok ako majiteľ domu. Pravidlom je, že ľudia v tomto prípade veria, že východné zvony sú tajomným symbolom feng shui, čo prináša šťastie.
 2. Zdvihnite energiu, zvýšite jej prietok smerom nahor. Predpokladá sa, že duté trubice prechádzajú energiou cez seba a žiadajú ich požadovaný vektor pohybu.
 3. Zrušenie a meškanieprúd prudko nasmerovanej energie v miestnosti. Je ideálny pre úzke, dlhé chodby, izby, kde sú dvere umiestnené oproti oknám. Tvar a počet prvkov veterného mlyna v tomto prípade nehrá veľkú úlohu.
 4. Chráňte dom pred negatívnou energiou. Feng shui dychová hudba môže byť použitá vonku. Môže byť umiestnená v okennom otvore na rozdrvenie a rozptýlenie zápornej energie „skrytých šípov“ (napríklad označujúcich elektrické vedenia do domu). Okrem toho, hudba vetra je navrhnutá tak, aby vystrašila zlých duchov, takže je niekedy zavesená vo dverách.
 5. Ozdobte a ochráňte záhradný pozemok alebo záhradu. Tento nástroj nielenže vyčistí priestor svojimi melodickými zvukmi, ale aj odradí vtáky.
Veterné mlyny sú relevantné pre domáce záhrady, kde premieňajú energiu a rozptyľujú vtáky
.

Umiestnenie východných zvonov podľa metódy ôsmich znamienok

Ak chcete umiestniť symbol šťastia, môžete použiť metódu ôsmich znamenie, ktoré ovplyvňujú ľudský život. Predpokladá sa, že ak feng shui hudba vetra váži správne, život sa zlepší. Napríklad:

 • patronovi pomôžu kovové orientálne zvončeky visiace zo severozápadnej strany. V tomto prípade musí náradie obsahovať 5, 6 alebo 7 rúrok;
 • rastúca popularita, noví priatelia a láska prináša keramickú dychovú hudbu z 2, 8, 9 rúrok, ktoré sa nachádzajú na juhozápade;
 • realizovať tvorivé úspechy, zlepšiťvzájomné porozumenie medzi rodičmi a deťmi pomôže východným kovovým zvonom visieť na západnej strane s 5, 6, 7 tubulami;
 • v súvislosti so zmenou zamestnania alebo presunom do kariérneho rebríčka existuje príbeh o veternom mlyne vyrobenom z kovu v severnej časti miestnosti;
 • keramická hudba vetra, ktorá sa nachádza na severovýchode, prispieva k akademickému úspechu;
 • S cieľom zlepšiť vzťahy s významnými dospelými budú úradom pomáhať drevené zvony feng shui s 3, 4 tubulami;
Drevené a bambusové veterné mlyny prinesú veľa šťastia do domu, najmä ak ich zavesíte na správne miesto
 • drevený veterný mlyn, zavesený na juhovýchode, pomáha zlepšiť finančnú situáciu, vymáhať dlhy;
 • na realizáciu kreatívnych plánov a riešenie problémov pri hľadaní práce je vhodné umiestniť drevený symbol šťastia s 3, 4, 9 trubicami na južnej strane miestnosti.

Vytvorenie symbolu šťastia a jeho umiestnenie v súlade s kardinálnymi pokynmi

Dokonca si môžete vytvoriť aj dychovú hudbu. Na tento účel sa spravidla používajú tieto nástroje a materiály:

 • elektrická vŕtačka s vŕtačkami pre tie prvky, v ktorých sa musia vytvoriť otvory;
 • kliešte, kliešte av prípade potreby kliešte;
 • sondážny materiál (rúry, mušle, zvončeky, mince, perličky atď.);
 • závity na zavesenie, napríklad rybárske vlasce, drôty, farebné pásky a pod.

Táto súprava sa môže značne líšiť v závislosti od zložitosti aveľkosti orientálnych zvončekov. Niektoré možnosti sú jednoduché s jedným nožom, zatiaľ čo iné budú vyžadovať aj maliarske práce. Hovorí sa, že ručná hudba vetra prináša oveľa väčší úžitok. V každom prípade, z procesu jeho vzniku, môžete získať veľa zábavy.

Orientálne zvony sa dajú vyrobiť vlastnými rukami z rozkoše, ktoré sú v dome.

Pri uvádzaní symbolu šťastia je potrebné zohľadniť niekoľko pravidiel, ktoré umožňujú vyhnúť sa konfliktu prvkov. Pre hlinené zvony je vhodný juhozápadný severovýchod a centrálna časť domu. Takéto veterné mlyny nie sú veľmi melodické a hlasné.

Kovová zvonová hudba optimálne visí v severozápadnej, západnej časti domu. V zásade môžu byť umiestnené na severe. Sklo a keramické veterné mlyny sú najvhodnejšie pre severné strany. Okrem toho môžu byť zavesené v severozápadnej, západnej časti domu. Drevené zvončeky sú dobré pre juhovýchod a východ.

Dychová hudba je krásny nástroj s praktickým účelom. Kovové možnosti urobia vynikajúcu prácu rozptýlením negatívnej energie a bambus a drevo prinesú šťastie do domu. Existuje mnoho dôležitých pravidiel pre umiestnenie tohto symbolu šťastia, ktorého zanedbanie z neho robí jednoduchý prvok dekoru.

Video: hudba pre domácich majstrov